Audi Q8
60 TFSI e QUATTRO PRO LINE S COMPETITION | PANORAMADAK | LUCHTVERING | BLACK-OPTIC | MEMORY SEATS | HEAD-UP | 360 CAMERA | ADAPTIVE CRUISE | AMBIANCE INTERIEUR |
| Merk | Audi |
|---|---|
| model | Q8 |
| Bouwjaar | 23 jul 2024 |
| Type | 60 TFSI e QUATTRO PRO LINE S COMPETITION | PANORAMADAK | LUCHTVERING | BLACK-OPTIC | MEMORY SEATS | HEAD-UP | 360 CAMERA | ADAPTIVE CRUISE | AMBIANCE INTERIEUR | |
| Km. stand | 39953 km |
| Kenteken | HSG-59-D |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2390 kg |
| Vermogen motor (kW) | 360 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 1,3 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 2995 cc |
| Bekleding | Half leder / stof |
| Topsnelheid | 240 km/u |
| CO2-emissie | 34 g/km |
Dealernaam
Heger en Veldwijk
Adres
Noorderbreedte 1a
Postcode
3845MB
Plaats
Harderwijk
| Merk | Audi |
|---|---|
| model | Q8 |
| Bouwjaar | 23 jul 2024 |
| Type | 60 TFSI e QUATTRO PRO LINE S COMPETITION | PANORAMADAK | LUCHTVERING | BLACK-OPTIC | MEMORY SEATS | HEAD-UP | 360 CAMERA | ADAPTIVE CRUISE | AMBIANCE INTERIEUR | |
| Km. stand | 39953 km |
| Kenteken | HSG-59-D |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2390 kg |
| Vermogen motor (kW) | 360 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 1,3 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 2995 cc |
| Bekleding | Half leder / stof |
| Topsnelheid | 240 km/u |
| CO2-emissie | 34 g/km |
Dealernaam
Heger en Veldwijk
Adres
Noorderbreedte 1a
Postcode
3845MB
Plaats
Harderwijk


