Nissan NV200
1.6 Airco Prijs INCL BTW
| Merk | Nissan |
|---|---|
| model | NV200 |
| Bouwjaar | 6 jun 2017 |
| Type | 1.6 Airco Prijs INCL BTW |
| Km. stand | 54694 km |
| Kenteken | V-53-NXV |
| Type auto | Bedrijfsauto |
| Carrosserie | Overig |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Btw |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1182 kg |
| Vermogen motor (kW) | 81 kW |
| Gemiddeld verbruik | 7,2 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 8,8 l/100km |
| Verbruik snelweg | 6,3 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Topsnelheid | 165 km/u |
| CO2-emissie | 166 g/km |
Dealernaam
Handelsonderneming van Gelder
Adres
Kerkstraat 25
Postcode
5253AN
Plaats
Nieuwkuijk
| Merk | Nissan |
|---|---|
| model | NV200 |
| Bouwjaar | 6 jun 2017 |
| Type | 1.6 Airco Prijs INCL BTW |
| Km. stand | 54694 km |
| Kenteken | V-53-NXV |
| Type auto | Bedrijfsauto |
| Carrosserie | Overig |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Btw |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1182 kg |
| Vermogen motor (kW) | 81 kW |
| Gemiddeld verbruik | 7,2 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 8,8 l/100km |
| Verbruik snelweg | 6,3 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Topsnelheid | 165 km/u |
| CO2-emissie | 166 g/km |
Dealernaam
Handelsonderneming van Gelder
Adres
Kerkstraat 25
Postcode
5253AN
Plaats
Nieuwkuijk


