Nissan NV200
1.5 dCi Optima
| Merk | Nissan |
|---|---|
| model | NV200 |
| Bouwjaar | 22 jul 2016 |
| Type | 1.5 dCi Optima |
| Km. stand | 120883 km |
| Kenteken | VX-860-V |
| Type auto | Bedrijfsauto |
| Carrosserie | Overig |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1235 kg |
| Vermogen motor (kW) | 66 kW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Uitstoot klasse | 5 |
| Cilinderinhoud | 1461 cc |
| Topsnelheid | 158 km/u |
| CO2-emissie | 128 g/km |
Dealernaam
Garage Rijsenhout
Adres
Aarbergerweg 2b
Postcode
1435CB
Plaats
Rijsenhout
| Merk | Nissan |
|---|---|
| model | NV200 |
| Bouwjaar | 22 jul 2016 |
| Type | 1.5 dCi Optima |
| Km. stand | 120883 km |
| Kenteken | VX-860-V |
| Type auto | Bedrijfsauto |
| Carrosserie | Overig |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1235 kg |
| Vermogen motor (kW) | 66 kW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Uitstoot klasse | 5 |
| Cilinderinhoud | 1461 cc |
| Topsnelheid | 158 km/u |
| CO2-emissie | 128 g/km |
Dealernaam
Garage Rijsenhout
Adres
Aarbergerweg 2b
Postcode
1435CB
Plaats
Rijsenhout


