Nissan NV200
1.6 Optima, Airco, Cruise, NAP
| Merk | Nissan |
|---|---|
| model | NV200 |
| Bouwjaar | 22 mei 2019 |
| Type | 1.6 Optima, Airco, Cruise, NAP |
| Km. stand | 23241 km |
| Kenteken | V-800-ZN |
| Type auto | Bedrijfsauto |
| Carrosserie | Overig |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Btw |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1182 kg |
| Vermogen motor (kW) | 81 kW |
| Gemiddeld verbruik | 7,2 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 8,8 l/100km |
| Verbruik snelweg | 6,3 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Topsnelheid | 165 km/u |
| CO2-emissie | 166 g/km |
Dealernaam
Bosch Car Service Nuenen
Adres
Duivendijk 7B
Postcode
5672AD
Plaats
Nuenen
| Merk | Nissan |
|---|---|
| model | NV200 |
| Bouwjaar | 22 mei 2019 |
| Type | 1.6 Optima, Airco, Cruise, NAP |
| Km. stand | 23241 km |
| Kenteken | V-800-ZN |
| Type auto | Bedrijfsauto |
| Carrosserie | Overig |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Btw |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1182 kg |
| Vermogen motor (kW) | 81 kW |
| Gemiddeld verbruik | 7,2 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 8,8 l/100km |
| Verbruik snelweg | 6,3 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Topsnelheid | 165 km/u |
| CO2-emissie | 166 g/km |
Dealernaam
Bosch Car Service Nuenen
Adres
Duivendijk 7B
Postcode
5672AD
Plaats
Nuenen


