Nissan NV400
2.3 dCi L3H3 Optima
| Merk | Nissan |
|---|---|
| model | NV400 |
| Bouwjaar | 20 aug 2020 |
| Type | 2.3 dCi L3H3 Optima |
| Km. stand | 43000 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Type auto | Bedrijfsauto |
| Carrosserie | Overig |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2073 kg |
| Vermogen motor (kW) | 99 kW |
| Gemiddeld verbruik | 6,9 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6d-TEMP |
| Verbruik stad | 6,7 l/100km |
| Verbruik snelweg | 7,1 l/100km |
| Cilinderinhoud | 2299 cc |
| Bekleding | Stof |
| Topsnelheid | 150 km/u |
| CO2-emissie | 183 g/km |
Dealernaam
Zwanenburg Auto's V.O.F.
Adres
Voltaweg 28
Postcode
2809JP
Plaats
Gouda
| Merk | Nissan |
|---|---|
| model | NV400 |
| Bouwjaar | 20 aug 2020 |
| Type | 2.3 dCi L3H3 Optima |
| Km. stand | 43000 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Type auto | Bedrijfsauto |
| Carrosserie | Overig |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2073 kg |
| Vermogen motor (kW) | 99 kW |
| Gemiddeld verbruik | 6,9 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6d-TEMP |
| Verbruik stad | 6,7 l/100km |
| Verbruik snelweg | 7,1 l/100km |
| Cilinderinhoud | 2299 cc |
| Bekleding | Stof |
| Topsnelheid | 150 km/u |
| CO2-emissie | 183 g/km |
Dealernaam
Zwanenburg Auto's V.O.F.
Adres
Voltaweg 28
Postcode
2809JP
Plaats
Gouda


