Nissan NV400
2.3 dCi L1 H1 Airco
| Merk | Nissan |
|---|---|
| model | NV400 |
| Bouwjaar | 30 jun 2016 |
| Type | 2.3 dCi L1 H1 Airco |
| Km. stand | 179969 km |
| Kenteken | VX-422-P |
| Type auto | Bedrijfsauto |
| Carrosserie | Overig |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Zilver |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1781 kg |
| Vermogen motor (kW) | 82 kW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Gemiddeld verbruik | 7,8 l/100km |
| Uitstoot klasse | 5 |
| Verbruik stad | 9,1 l/100km |
| Verbruik snelweg | 7,1 l/100km |
| Cilinderinhoud | 2299 cc |
| Topsnelheid | 139 km/u |
| CO2-emissie | 207 g/km |
Dealernaam
Derks Bedrijfswagens B.V.
Adres
Belgenlaan 7
Postcode
5406XN
Plaats
Uden
| Merk | Nissan |
|---|---|
| model | NV400 |
| Bouwjaar | 30 jun 2016 |
| Type | 2.3 dCi L1 H1 Airco |
| Km. stand | 179969 km |
| Kenteken | VX-422-P |
| Type auto | Bedrijfsauto |
| Carrosserie | Overig |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Zilver |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1781 kg |
| Vermogen motor (kW) | 82 kW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Gemiddeld verbruik | 7,8 l/100km |
| Uitstoot klasse | 5 |
| Verbruik stad | 9,1 l/100km |
| Verbruik snelweg | 7,1 l/100km |
| Cilinderinhoud | 2299 cc |
| Topsnelheid | 139 km/u |
| CO2-emissie | 207 g/km |
Dealernaam
Derks Bedrijfswagens B.V.
Adres
Belgenlaan 7
Postcode
5406XN
Plaats
Uden


