Skoda Enyaq iV
80
| Merk | Skoda |
|---|---|
| model | Enyaq iV |
| Bouwjaar | 26 nov 2021 |
| Type | 80 |
| Km. stand | 112871 km |
| Kenteken | N-781-KG |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 1990 kg |
| Vermogen motor (kW) | 150 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 160 km/u |
Dealernaam
Vakgarage Verbree IJsselstein
Adres
Panoven 70
Postcode
3401RB
Plaats
IJsselstein Ut
| Merk | Skoda |
|---|---|
| model | Enyaq iV |
| Bouwjaar | 26 nov 2021 |
| Type | 80 |
| Km. stand | 112871 km |
| Kenteken | N-781-KG |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 1990 kg |
| Vermogen motor (kW) | 150 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 160 km/u |
Dealernaam
Vakgarage Verbree IJsselstein
Adres
Panoven 70
Postcode
3401RB
Plaats
IJsselstein Ut


