Volkswagen ID.5
Pro Advantage 77 kWh
| Merk | Volkswagen |
|---|---|
| model | ID.5 |
| Bouwjaar | 31 jul 2023 |
| Type | Pro Advantage 77 kWh |
| Km. stand | 37679 km |
| Kenteken | JXJ-39-G |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2018 kg |
| Vermogen motor (kW) | 150 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 160 km/u |
Dealernaam
Auto Hoogenboom Occasion Center Vlaardingen
Adres
Hoogstad 401
Postcode
3131KX
Plaats
Vlaardingen
| Merk | Volkswagen |
|---|---|
| model | ID.5 |
| Bouwjaar | 31 jul 2023 |
| Type | Pro Advantage 77 kWh |
| Km. stand | 37679 km |
| Kenteken | JXJ-39-G |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2018 kg |
| Vermogen motor (kW) | 150 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 160 km/u |
Dealernaam
Auto Hoogenboom Occasion Center Vlaardingen
Adres
Hoogstad 401
Postcode
3131KX
Plaats
Vlaardingen


